Aizen Skrevet 7. november 2006 Skrevet 7. november 2006 Jeg bare lurer på om det finnest noen norsk tråd om City of heroes og villains, som er aktiv.
mortenmm Skrevet 7. november 2006 Skrevet 7. november 2006 (endret) Nei, ingen har COH og COV trådene har vært aktive på lenge.... Tror ikke det er så populært i Norge. Jeg spilte det en stund, men ble lei etter hvert Endret 7. november 2006 av mortenmm
clario Skrevet 5. desember 2006 Skrevet 5. desember 2006 Spillte det en del før, utrolig artig spill....skal kanskje begynne på igjen.
Dragoncrest Skrevet 6. desember 2006 Skrevet 6. desember 2006 Jeg likte også CoH rimelig godt, men spiller det ikke for tiden. Kanskje jeg aktiverer igjen på et senere tidspunkt, sluttet egentlig pga at jeg ikke hadde noen å spille sammen med.
Gjest Slettet+132 Skrevet 6. desember 2006 Skrevet 6. desember 2006 Spillte CoV før. men slutta fordi spillet ble så repetivt etterhvert.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå