Gå til innhold
Trenger du hjelp med internett og nettverk? Still spørsmål her ×

får ikke skrudd på wlan kortet


Anbefalte innlegg

Skrevet (endret)

Har ett lite problem!

 

Når jeg prøver å koble til det trådløse nettverket på skolen og hjemme finner jeg ingen nettverk! Når jeg bruker programvaren til det trådløse nettverkortet jeg har (Intel Pro/wireless 3945 ABG) får jeg denne meldingen:

wlanproblemuv2.jpg

 

Jeg har prøvd å trykke på trådløs knappen som er på ved siden av av/på knappen men ingenting skjer :( Har også prøvd å trykke Fn + f10 men det hjelper heller ikke!

Jeg har ingen aning om hvordan jeg skal få skrudd den på :( Håper noen smarte hjerner der ute kan hjelpe meg!

Endret av Mikey89
Videoannonse
Annonse
Skrevet

På en Acer maskin som jeg var borte i for en stund siden skjedde samme sak .

På grunn av mange andre problemer ble maskinen gjenopprettet til ett tidligere tidspunkt (sist jeg reinstallerte maskinen faktisk) og da fungerte plutselig knappen igjen .

Skrevet

Med en gang jeg kjøpte den fungerte den en liten stund, for så å slutte å fungere etter en stund. Så formaterte jeg maskinen og la in driverne på nytt, da funket det også 2-3 ganger før den sluttet å funke!

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive
×
×
  • Opprett ny...