wewe Skrevet 7. oktober 2006 Skrevet 7. oktober 2006 er det en fordel å være myk hvis man skal bli skikkelig god i fotball? i tilfelle man må ta noen høye spark! og hva om man plutselig faller ned i spagaten.. er greit om man er litt myk da så man ikke får vondt.. vi tror det hadde vært mye mindre skader på fotballbanen hvis fotballspillerne hadde vært litt mykere..
mikaragua Skrevet 7. oktober 2006 Skrevet 7. oktober 2006 Selvfølgelig er det en fordel å være myk hvis man skal unngå strekk, få vondt når det strekkes osv. De tøyer jo ut, og det blir man i lengden mykere av.
Are.......... Skrevet 14. oktober 2006 Skrevet 14. oktober 2006 Å være myk henger ofte sammen med god teknikk, og teknikk er viktig for å bli en god spiller. Spesielt nå ettersom det stadig blir mer finter og pent forarbeid.
TeggY Skrevet 14. oktober 2006 Skrevet 14. oktober 2006 Det å være myk er en vesentlig del med det å være god i fotball.
simzERK Skrevet 14. oktober 2006 Skrevet 14. oktober 2006 Det å være myk er en vesentlig del med det å være god i fotball. 7070259[/snapback] Det skal være sikkert og visst
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå