Gå til innhold

CS gjennom hamachi


Anbefalte innlegg

Skrevet

Er det noen som har greie på "aliases.txt" filen?

 

jeg skal spille cs gjennom hamachi men jeg får bare den der class C meldingen opp.. jeg har lest på forume til hamachi men jeg fatter ikke helt!

noen som har fått det til som kan forklare meg på en kort å lett måte?:p

 

jeg hadde gjort alt som sto, sånn jeg fatta det! men det funket ikke :(

 

 

MVH henrik

Videoannonse
Annonse
Skrevet (endret)

Hamachi får datamaskinen til å tro at den er i et lokalt nettverk, altså LAN. Dvs. at du kan koble deg til et Hamachi nettverk over internett, maskinen din vil da tro at du er i et lokalt nettverk med de på Hamachi nettverket. Så kan du da for eksempel spille på en 1.6 LAN-server som noen på Hamachi nettverket ditt har satt opp. Hamachi blir brukt ofte i forbindelse med DotA.

 

Litt knotete forklart, men håper du skjønner.

Endret av TomFu
Skrevet

Ja hamachi er ganske genialt! men er litt drit me cs:P på hjemme siden til hamachi står det jo jeg skal lage en .txt fil! me ipen som skal være med!

men jeg fatter ikke helt det me "range" !

 

noen som kan forklare litt?

Skrevet

Jeg har spilt cs over hamachi hvor jeg enkelt og greit bare gått inn og hostet en lan server og mine kamerater har joinet. Enkelt og greit. Aldri holdt på med noen .txt fil.

 

Mvh Erling

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive
×
×
  • Opprett ny...