Tom Ames Skrevet 10. september 2006 Skrevet 10. september 2006 Er det land som jeg ikke kan få dekning i med en Nokia N93? Den har tribånd. Det står mellom den eller N80 (som jo har quadband). Ser at de i Brasil og USA har både GSM850 samt GSM1900 (tror jeg det var), så da holder det vel med N93?
thrill Skrevet 10. september 2006 Skrevet 10. september 2006 Det er litt blandet drops. http://en.wikipedia.org/wiki/GSM_frequency...in_the_Americas
Tom Ames Skrevet 10. september 2006 Forfatter Skrevet 10. september 2006 Det er litt blandet drops. http://en.wikipedia.org/wiki/GSM_frequency...in_the_Americas 6839016[/snapback] Da får jeg vel satse på N80. Vet at det kan bli reiser til Russland, Korea, Sør-amerika og USA (Eventuellt andre land også) i jobben, så må vel helgardere. Hadde bare lyst på videofunksjonen til N93.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå