VippeTass Skrevet 8. september 2006 Skrevet 8. september 2006 Hei, Jeg har en data som henger i 2 minutter i oppstarten. Etter at jeg trykker ctrl alt delite, skriver passord og trykker enter, det er da den henger seg i 2 minutter etter at jeg har trykket på enter.... Er det noen som har noen tips ? Takk mvh Andreas
Zink Skrevet 8. september 2006 Skrevet 8. september 2006 Kjør fullt vedlikehold med diskopprydding og defragmentering (disable først antivirus). Fjern spyware og alt du ikke trenger å kjøre fra Oppstart i System Configuration Utility - Dvs. skriv 'msconfig' i 'Kjør'.
efikkan Skrevet 8. september 2006 Skrevet 8. september 2006 Hei! Muligens du bør kjøre reparasjon av Windows fra Windows-cden. Hvordan er det i sikkermodus? Hilsen, efikkan.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå