neoman Skrevet 3. september 2006 Skrevet 3. september 2006 noen som vet når beta testingen starter, og hva jeg må gjøre for og få være med i testingen. all informasjon er god informasjon. takker for alle svar
Faber Skrevet 3. september 2006 Skrevet 3. september 2006 noen som vet når beta testingen starter, og hva jeg må gjøre for og få være med i testingen. all informasjon er god informasjon. takker for alle svar 6795490[/snapback] for å ha blitt med i betatestingen, så måtte du fått utlevert et kort med kode for å delta, eller kjøpt på ebay, eller vært på å fått det der.. du får ikke kjøpt det lenger nå.. så du må nok bare vente til det kommer i butikken:)
neoman Skrevet 3. september 2006 Forfatter Skrevet 3. september 2006 leit men når starter betatesting og jeg har ingen mulighet til og delta nå sier du?
Faber Skrevet 3. september 2006 Skrevet 3. september 2006 leit men når starter betatesting og jeg har ingen mulighet til og delta nå sier du? 6795639[/snapback] betatestingen holder på nå ja.. å den er lukket. altså ingen flere kan joine, hvis ikke du finner en BC key som er ubrukt da:P
Kjobben Skrevet 3. september 2006 Skrevet 3. september 2006 Det har vært en hau av konkurranser som blizzard har laget, der premien var en key til closed beta. Hvis ikke du har en key, får du ikke prøvd før det kommer, sånn er det bare.. :/
neoman Skrevet 3. september 2006 Forfatter Skrevet 3. september 2006 triste greier men takk for svarene da slipper jeg og lure.
wailer Skrevet 3. september 2006 Skrevet 3. september 2006 noen som vet når beta testingen starter, og hva jeg må gjøre for og få være med i testingen. all informasjon er god informasjon. takker for alle svar 6795490[/snapback] være i en av de aller beste guildene i europa.. Har mann en flink Gm så snakker han med blizzard og meker beta konto...
SesamSesam1 Skrevet 3. september 2006 Skrevet 3. september 2006 betatestingen holder på nå ja.. å den er lukket. altså ingen flere kan joine, hvis ikke du finner en BC key som er ubrukt da:P 6796536[/snapback] Er ikke kommet til betatesting enda... Spillet er nettopp gått inn i Alpha testing, som er kun for venner og familie av Blizzard.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå