BIM-Tech Skrevet 28. august 2006 Skrevet 28. august 2006 Hi Lurer på om det er noen som har vært borti problemet med å finne en smart og god løsning på festing av dør/låsing på kabinettdøren?? (Det er jo ønskelig å kunne komme lett til senere!!) Dette er jo et spesielt problen ved sideåpning av kabinettet! Har begynnt å tenke litt på Prosjekt M3, som et Towerprosjekt...Får stadig nye ideer..(PS: Dama vet ikke noe om det enda! )
BIM-Tech Skrevet 29. august 2006 Forfatter Skrevet 29. august 2006 Hi Det vel da kansje fordel med pianohengsler, eventuellt bruke nagler for feste eller maskinskruer. Hadde tenkt på å lage glideskinner, og eventuellt dytte diden på plass bakfra, eller fra toppen og ned!!
BIM-Tech Skrevet 30. august 2006 Forfatter Skrevet 30. august 2006 Hi Har fundert på å få tak i et brukt eller nytt Lian Li maxitower og tilpasse kassa, da slipper jeg problemet!!
chase Skrevet 30. august 2006 Skrevet 30. august 2006 Jeg ville tenkt litt på skinner, kanskje slike du bruker til kjøkkenskuffer, magneter som Klikka foreslår er også en god ide, akkurat som en vanlig dør.. Selvbygd er velbygd sier jeg Petter
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå