Gå til innhold

Hvordan vet man at det er lite toner igjen?


Anbefalte innlegg

Skrevet

Hei,

 

håper dere kan hjelpe meg. Fikk beskjed om at laserprinteren hjemme, en HP1010, skriver ut "blankt felt på venstre side". Kan dette skyldes at det er lite toner igjen, eller er det noe feil med selve skriveren?

 

På forhånd takk for hjelpen :thumbup:

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Når de fleste laser printerne begynner og lage hvite striper i teksten, vil dette tyde på at der er lite toner igjen, og at det kansje er litt uskartp/kornete bokstaver

Skrevet
Når de fleste laser printerne begynner og lage hvite striper i teksten, vil dette tyde på at der er lite toner igjen, og at det kansje er litt uskartp/kornete bokstaver

6696058[/snapback]

 

 

mest sannsynlig er det ikke nød. vis toner som er problemet med blanke felt. Er blanke felt på venstre side like langt inn fra kanten hele veien nedover på arket eller ??

 

Anbefaler å ta en titt på fotolder, eller photo conductor om du vil på engelsk, evt rengjøre denne forsiktig, eller bytte den ut. Kan kanskje også snus 180 grader rundt, og du vil da fort finne ut om det er den som er problemet da evt problemet vil dukke opp på høyre side.

 

prøv og evt post resultat-

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive
×
×
  • Opprett ny...