Gå til innhold

Forslag til program som tar opp lyd?


Anbefalte innlegg

Skrevet

Hei

Jeg skal lese inn stemmer på en film vi lager, og vil legge til en stemme som forklarer.

Mittt sprøsmål er da, hvilket program skal jeg bruke til det?

 

Håper noen har noe forslag.

 

Mvh

Anders

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Hei!

 

Hva med audacity?

 

Mener det er http://audacity.sourceforge.net , men du kan søke på google hvis den adressen er feil.

 

Det bruker i alle fall jeg til lignende ting, og det funker utmerket. Du trenger å laste ned en ekstra fil hvis du skal lagre som .mp3, men det er ikke noe stort problem - du finner den et sted på samme siden.

 

 

Degeim

Skrevet

Goldwave er et veldig bra program og relativt enkelt å bruke.

 

www.goldwave.com.

 

det er tilogmed relativt gratis. hehe. etter 250 trykk kommer det en beskjed om at du må betale men da kan man lagre og opne på nytt så får man 250 nye klikk;)

Skrevet

Ja hvorfor i all verden skulle du gi småpenger til folk som holder deg med veldig bra programmer og som ønsker litt lønn for arbeidet ? Bedre å stikke av uten å betale, så fortsetter de sikkert å lage enda flere enda bedre programmer som du har glede av.

Skrevet

det er ikke vår feil at de lager det sånn at man bare kan restarte programmet:S jeg har selv kjøpt lisens jeg så;) orket ikke de irriterende meldingene:P

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive
×
×
  • Opprett ny...