Khazad Skrevet 3. juli 2006 Skrevet 3. juli 2006 Moren min fikk nettopp ny Dell-PC, og når den startes opp, bruker den ikke de vanlige skrifttypene. Dette har noe med temaer og slikt å gjøre, men jeg har vært inne og forandret på dette for å få det mest mulig likt en annen pc med xp, uten at dette hjelp noe særlig. Det virker som noen skrifttyper er satt helt feil, slik at en skrifttype på denne pc'en ikke nødvendigvis vil være den samme som på en annen pc. Noen som har noe forslag?
Trynemjoel Skrevet 3. juli 2006 Skrevet 3. juli 2006 Screenshot av problemet? høres ut som et uvanelig problem.
Khazad Skrevet 3. juli 2006 Forfatter Skrevet 3. juli 2006 (endret) Screenshot av problemet? høres ut som et uvanelig problem. 6426781[/snapback] Her kommer screenshot Endret 3. juli 2006 av Khazad
PerB Skrevet 3. juli 2006 Skrevet 3. juli 2006 Gå på destoppens - settings - - advanced - - - DPI setting Regner med at det er valgt annen fonttype her.
Trynemjoel Skrevet 3. juli 2006 Skrevet 3. juli 2006 Det er Cleartype som er på. Egenskaper for skjerm -> Utseende -> Effekter -> Brukfølgende metode for kantutjevning av skjermskrifter: ClearType
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå