Gå til innhold

Vifta på pc ødelagt..


bjornegil

Anbefalte innlegg

Skrevet

Huff og huff... Fikk melding på skjermen om at det er kjøle feil og maskin må skrues av.. Deretter sendes på service. Det er vifta som jeg har vært utrolig bekymrea for lenge siden.. Kan noen hjelpe meg om hvor jeg kan få tak i ny vifte??

Pc er en bærbar Toshiba A10 ca 2 år gammel...

 

HjÆÆÆLP

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Kanskje det er nok å fjerne støv på kjøleribba til cpu-en. Eller kanskje du allereide har sjekka det. Ei ny vifte bør ikkje vere noko stort problem å få tak i. Burde heller ikkje vere noko problem å skifte det sjølv.

Skrevet
Kanskje det er nok å fjerne støv på kjøleribba til cpu-en. Eller kanskje du allereide har sjekka det.  Ei ny vifte bør ikkje vere noko stort problem å få tak i. Burde heller ikkje vere noko problem å skifte det sjølv.

6382989[/snapback]

Hei ja.. Jeg har gjort ren kjøleribba men vifta er ikke helt frisk.. Har de fleste databutikker en slik vifte??

Skrevet
Ser at Komplett forhandler Toshiba maskiner, så send dei ein forespørnad på ny vifte så ordner det seg sikkert

6383171[/snapback]

Hm ja men jeg skulle ha kjøpt meg ei vifte allerede imorgen... Har sett litt på komplett men det er masse å velge i...

Skrevet
ofte ein spesiel form på viftene til bærbare pc-er. så villa ikkje sett inn noko anna enn originalt.

6384550[/snapback]

Hei

Idag har jeg bestilt vifte fra Toshiba så da blir det vel bra... Takk for hjelpen :D

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...