AnaXyd Skrevet 6. juni 2006 Skrevet 6. juni 2006 Hei! Jeg trenger ett program som overvåker hvor mange mb du har lastet ned.. Og loggfører det... Noen som har tips til et slikt program? Har fått en trådløs løsning med 1 gigabyte grense (ja jeg veit det er lamt, og jeg håper de fjerner den!). Så derfor vil jeg vite hvor mye jeg har brukt av kvoten.. Setter pris på alle svar!
quizzer Skrevet 6. juni 2006 Skrevet 6. juni 2006 Trodde de fleste leverandører hadde en slik teller...
AnaXyd Skrevet 6. juni 2006 Forfatter Skrevet 6. juni 2006 Ikke disse... Derfor trenger jeg et program
xanonymx Skrevet 6. juni 2006 Skrevet 6. juni 2006 Hvilken leverendør er det du har? Med Telenor ADSL hadde jeg også begrensnig, da brukte jeg noe som hette forbruksmåler, det lastet jeg ned fra telenor.
AnaXyd Skrevet 6. juni 2006 Forfatter Skrevet 6. juni 2006 (endret) Jeg har trådløst internett fra Nordisk Mobiltelefon, et ganske nytt og ferskt selskap som ikke kan sammenlignes med de store som Telenor. Grunnen til at jeg har trådløst, er at det ikke er noe særlig til fiber eller adsl oppe ved her jeg bor.... Men er det ingen som veit om et slikt program da? Endret 6. juni 2006 av AnaXyd
Antipop Skrevet 6. juni 2006 Skrevet 6. juni 2006 Google etter DUMeter, veldig bra program for å holde orden på mengder med overført data, men det er ikkje gratis (30 dagers free trial)
AnaXyd Skrevet 6. juni 2006 Forfatter Skrevet 6. juni 2006 Google etter DUMeter, veldig bra program for å holde orden på mengder med overført data, men det er ikkje gratis (30 dagers free trial) 6256642[/snapback] Aah! Takk! Den funket fint og gav meg en god oversikt over hvor mye jeg har opplasta/nedlastet... Takk!
p@ge Skrevet 7. juni 2006 Skrevet 7. juni 2006 kanskje denne er noe for deg: Her er et verktøy for å holde rede på nett-trafikken - Bandwith Vista gir deg i tillegg til detaljerte logger og grafer av nett-trafikken, muligheten til å sette en grense på antall megabyte som kan sendes og mottas i løpet av minutter, dager eller måneder. Programmet har også en stoppeklokke for å sjekke hastigheten på tilkoblingen til en server og mer. http://www.tamarsolutions.co.uk/ lykke til
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå