Gå til innhold

Abit ti4600 til 2135kr vs POV XP 1800kr


eXpanium

Anbefalte innlegg

Skrevet

For en tid siden gjorde databutikken.com en feil med at dei annonserte ABIT ti4600 til 2135 kr, og det var mangen som bestillte.

 

Er det nokon som har fått dette kortet ? EG HAR!

det kom en svarslipp i posten for nokon dager siden.

 

det eg lurte på, er det nokon andre som har fått det, og vil det vere lurere å kjøpe POV XP ti4200 til 1800kr?

 

skal ha god tv-ut, og POV XP har phillips (1280x1024), og abit har Conexant CX25871 (1024x768)...

 

veit at phillips har blitt rekna som dårlig før, men det ser ut til at dei har komt med ei ny brikke? før var max oppløsning 800x600.

 

takker for alle svar!

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Conexent har helt greie TV ut. Du bruke maks 1024*768 uansett, hvis TV'en takler det.

 

Jeg bruker kun 800*600 på TV-UT (TV's max), jeg bruker ikke TV som skjerm, men viser DivX. Da holder det plenty.

Skrevet

men ville ikkje POV XP vert et bedre kjøp? det støtter jo 1280x1024 tv-ut, men er phillips brikka noko bra?

 

ka er max på en tv, har ikkje tv nå, men skal kjøpe meg snart. den skal vere 32" 100hz ++ har det noko å sei for kor mykje eg kan ha tv-ut på?

 

bruker Pov XP kortet noko dårlige deler i kortet sitt? sidan prisen er så lav??

 

radeon 9500 kommer jo snart, og koster vel rundt 2k, vil det vere et enda bedre kjøp igjen?

Skrevet

Jeg har POVTI4200XP og kan ikke se at det er noen billige deler her, de bruker faktisk layout fra TI44/4600 kortene... samt 3,3 NS minne. Kan trygt overklokke til 320/660 uten ekstra kjøling :smile: Men jeg regner med at du kommer endel lengre med Ti4600 kortet ditt :wink:

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive
×
×
  • Opprett ny...