Gå til innhold

Abit th7-2 raid + p4


bel

Anbefalte innlegg

Skrevet

Har ett abit th7-2 hovedkort med en 1.8 gig willy, vurderer å oppgradere til northwood 2+++, noen som vet hvor stor prosessor mobo`et takler? vurderer i første omg. 2.4 el. 2.5 + o.c

Videoannonse
Annonse
Skrevet
Her kan du finne de nyeste Biosene til kortet. Der står det også hvor mye kortet klarer, opp til 2,4GHz. Det skulle erfaringsmessig bety at det klarer en god del mer.
Skrevet

Hei jeg har et TH7IIRAID og skal kjøpe meg en 2533MHz

og for venter å kunne komme meg over 3000MHz med litt overklokking.Noe som går fint. Kjører nå min 1.8nw på 2400MHz

Julle

Skrevet

Quote:


Den 2002-10-03 16:16, skrev julle:

Hei jeg har et TH7IIRAID og skal kjøpe meg en 2533MHz

og for venter å kunne komme meg over 3000MHz med litt overklokking.Noe som går fint. Kjører nå min 1.8nw på 2400MHz

Julle


 

Da må du nok til med vann. 100fsb versjonen egner seg vel kanskje best til overklokking. Men ytelsen kan selvsagt diskuteres!

Skrevet

Finnes det en bios til th7-2 med en multiplier på 25?, den siste offisielle ser ut til bare å støtte 24. Så en link i en annen post, men linken virker ikke lenger. Vil helst ikke tukle for mye med FSB`en.

Skrevet

Fant biosene th7h_7d, th7h_7e og th7h_7f, noen som vet forskjellen mellom disse og den offisielle th7h_7c?

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...