suakki Skrevet 12. april 2006 Skrevet 12. april 2006 Heisa ! Lurer på om det er noen flere som har hatt problemer med CoD2 etter at de har lastet og installert den siste patchen v1.2 ? Jeg kommer ikke inn på noen servere lengre. Listen med servere kommer opp, men når jeg dobbeltklikker på en av de så skjer det ingen ting. Noen kommer jeg inn på, med det eneste som skjer da er at det står "awaiting connection....1 , 2 , 3 ,4 ,5 6789" osv. Fungerte helt fint før jeg oppgraderte !! Evt. så er det vel kanskje mulig og avinstallere patchen og prøve på nytt med en annen patch. Hvis det går ?
nasir91 Skrevet 12. april 2006 Skrevet 12. april 2006 De som har den warez versjonen av spillet får problemer. Har du enablet Punkbuster isåfall? Det er bare å ente til MP patchen til deviance, hvis du har warez versjonen. Mere kan jeg ikke si .
suakki Skrevet 12. april 2006 Forfatter Skrevet 12. april 2006 Tja si det ? warez versjonen ? Jeg klikket bare på auto-update i menyen i CoD2 og valgte en link av kanskje 10 tilsammen. Det var ikke fra activision sin side, for den gikk så d..t tregt ! Den prøvde jeg senere, men da fikk jeg bare beskjed om at det allerede var installert en nyere patch. Hmm... kinda strange isn't it ?
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå