Namek Skrevet 29. mars 2006 Skrevet 29. mars 2006 Er det noen som kan lage en macro som buffer deg selv med Detect Traps hvert 3 min? Ingen på macro tråd greia vil svare. Veldig takknemlig til den som kan vise meg
Gjest Slettet-uVTr2vDm Skrevet 30. mars 2006 Skrevet 30. mars 2006 Det kan føre til problemer med en slik ting. Tenk deg at den går ut mens du er i combat, så skal du til å eviscerate, men så får du global cooldown fordi buffen ble trykket på. Eller at du står og stunlocker, så får du global cooldown og alt går på trynet.
Canute Skrevet 30. mars 2006 Skrevet 30. mars 2006 Det kan føre til problemer med en slik ting.Tenk deg at den går ut mens du er i combat, så skal du til å eviscerate, men så får du global cooldown fordi buffen ble trykket på. Eller at du står og stunlocker, så får du global cooldown og alt går på trynet. 5837201[/snapback] For det første så kan du sette den slik at den kun gjør det out of combat, men autobuff fungerer ikke lenger fra og med 1.10.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå