fxwz Skrevet 27. mars 2006 Skrevet 27. mars 2006 Nå har det seg slik at jeg laget ett hovedpassord over alle passordene jeg har registrert i firefox, og har da glemt dette hovedpassordet. Så hver gang jeg besøker en sidee med passord får jeg beskjed om å skrive inn hovedpassordet. Så dette plager meg, har prøvd å uinstallere firefox, men når jeg legger det inn igjen er bokmerkene mine fremdeles her, samt den dumme passord-greia. Hva skal jeg gjøre?
p@ge Skrevet 27. mars 2006 Skrevet 27. mars 2006 ca 1 år siden prøvde jeg ut FireFox, likte den ikke og avinstallerte den. installerte seinere den etterfølgende versjon og alle de gamle bokmerkene og passord følgte med ??. etter windows reinstall ble jeg kvitt det.
trygveaa Skrevet 27. mars 2006 Skrevet 27. mars 2006 (endret) Prøv å se om det ligger noen filer under Lokale innstillinger eller Programdata i Documents and Settings edit: tror det ligger her på min hvertfall: C:\Documents and Settings\*bruker*\Programdata\Mozilla\Firefox\Profiles\gub54cfs.default Eller så kan du prøve å trykke "Slett private data" og merke av lagrede passord. Endret 18. desember 2007 av trygveaa
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå