Gå til innhold

Printe ut bilde på internett


Anbefalte innlegg

Skrevet (endret)

Jeg skal bestille russekort, og gjør det fra denne siden http://www.stokketrykk.no/. Her må man printe ut et bestillingsskjema og klistre et bilde på skjemaet. Bildet skal være i sort/hvitt og det skal være innenfor denne rammen. Noen som vet hva målene på et passbilde er, og hvordan forminsker jeg bildet til akkurat denne størrelsen?

 

Åh, jeg er så dårlig til å forklare meg når det gjelder sånne ting. Håper NOEN skjønner hva jeg mener nå. I tillegg tror jeg denne er feilpostet?

Endret av AnAnAs
Videoannonse
Annonse
Skrevet

Hva med å spørre dem om hvilken størrelse passbildene skal være på? Om du skal skrive ut et bilde selv så kan du vel da antakelig velge størrelse uten å måtte tenke på å endre størrelse på selve bildet.

Skrevet (endret)
Hva med å spørre dem om hvilken størrelse passbildene skal være på? Om du skal skrive ut et bilde selv så kan du vel da antakelig velge størrelse uten å måtte tenke på å endre størrelse på selve bildet.

5751461[/snapback]

Det er satt av en plass på arket der bildet skal limes inn, og bildet skal være så stort som bildet jeg har lagt ved. Da må det vel være målene til et vanlig passbilde? Hva er de målene og hvordan forminsker jeg et bilde til de målene?

Endret av AnAnAs
Skrevet
Trodde et passfoto var rundt 35×45mm.

Hvilket program har du tilgang til for å redigere bildet?

5752004[/snapback]

Har PS, men er ikke særlig god på funksjonene der osv.

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...