Ikke det? Skrevet 5. mars 2006 Skrevet 5. mars 2006 Hei Jeg får en beskjed om at virtuelt minne er fullt. Og da lurer jeg på om dere vet om noen programmer som kan tømme det?
O.J Skrevet 5. mars 2006 Skrevet 5. mars 2006 Det der var en merkelig sak. Ta å restart maskina, eneste som kan tømme minnet. regner med det er RAM'en det er snakk om, og ikke hardiskplassen. hvor mye ram er det som står i maskina?
tofter Skrevet 5. mars 2006 Skrevet 5. mars 2006 eller sett maximum grensa til virituelt minne høyere. Jeg hadde samme problem på gamle pcen da denne kun hadde 256mb ram..
Isbj0rn1 Skrevet 6. mars 2006 Skrevet 6. mars 2006 Viritulet minne fungerer som en utvidelse av fysisk minne (RAM). Den tømmes vel av seg selv når du lukker programmer, restarter windows etc. Øk størrelsen på vekslefilen (virituelt minne) eller legg inn mere RAM.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå