Gå til innhold

Nettverks adapter problem til PS2


Anbefalte innlegg

Skrevet

hei. jeg kjøpte for en liten stund siden en nettverks adapter til ps2. når jeg skal prøve å registere meg på sånn tull så kommer det opp en sånn kode som jeg ikke finner. vet noen hvor jeg finner den? den er på 10 siffer eller noe sånt. :hmm:

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Har samme problemet selv, kjøpte adapteret for 4måneder siden, har enda ikke funnet ut av det. Det er samme kode som du bruker når du setter opp internettforbindelse på pc, eller nintendo ds for den saks skyld. Forskjellen er bare at der gikk det smertefritt på PS2 er det tilsvarende umulig. :hmm:

Skrevet

Koden det er snakk om har ingenting med pcen eller ds å gjøre (når trengte man kode for å sette opp nettforbindelse på en pc?), som det sies her.

 

Koden skal følge med nettverksadapteret, det er rett og slett en registreringsnøkkel for å få åpnet kontoen din.

 

Vet ikke åssen det er med løst nettverkskort, men da jeg kjøpte ny pstwo måtte jeg taste inn den medfølgende koden på nettet, og så fikk jeg tilsendt CD med oppsett og alt i posten.

Var på nett få minutter etter at jeg mottok disken, null problem, men litt teit at man må registrere seg på nett etter å ha kjøpt produktet for så å få tilsendt disk fra detfjerne utland.

 

Uansett er jeg sikker på at Sony hjelper deg med å få en ny tilgang hvis du ikke finner den, virker ikke som de er så gniene på det. I ukene etter at jeg registrerte meg mottok jeg intet mindre enn tre nettverksoppsettdisker med jevne mellomrom :)

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive
×
×
  • Opprett ny...