AltTrombone Skrevet 2. februar 2006 Skrevet 2. februar 2006 Skjønner ingenting av dette jeg. Er det noe story? Jeg finner den ikke. Ei heller klare jeg å lagre fremgangen min på en av personene i spillet. Er det virklig slik at man må gjennomfør en person før det lar seg lagre? Aner ikke hvor mange jeg har tatt 4-5 stykker med for så å må starte på nytt fordi jeg må skru av Xboxen å gjøre noe annet. Da får jeg heller ingen beskjed om at jeg kan lagre fremgangen min. Siste spørsmål. Hva må til for å låse opp Spartan eller hva det heter. Han (hun) fra halo?
SteveVice Skrevet 2. februar 2006 Skrevet 2. februar 2006 Skjønner ingenting av dette jeg. Er det noe story? Jeg finner den ikke. Ei heller klare jeg å lagre fremgangen min på en av personene i spillet. Er det virklig slik at man må gjennomfør en person før det lar seg lagre? Aner ikke hvor mange jeg har tatt 4-5 stykker med for så å må starte på nytt fordi jeg må skru av Xboxen å gjøre noe annet. Da får jeg heller ingen beskjed om at jeg kan lagre fremgangen min. Siste spørsmål. Hva må til for å låse opp Spartan eller hva det heter. Han (hun) fra halo? 5541711[/snapback] Du må spille gjennom story mode i en omgang ja. Du kan ikke lagre midt i den.
AltTrombone Skrevet 2. februar 2006 Forfatter Skrevet 2. februar 2006 Skjønner ingenting av dette jeg. Er det noe story? Jeg finner den ikke. Ei heller klare jeg å lagre fremgangen min på en av personene i spillet. Er det virklig slik at man må gjennomfør en person før det lar seg lagre? Aner ikke hvor mange jeg har tatt 4-5 stykker med for så å må starte på nytt fordi jeg må skru av Xboxen å gjøre noe annet. Da får jeg heller ingen beskjed om at jeg kan lagre fremgangen min. Siste spørsmål. Hva må til for å låse opp Spartan eller hva det heter. Han (hun) fra halo? 5541711[/snapback] Du må spille gjennom story mode i en omgang ja. Du kan ikke lagre midt i den. 5541750[/snapback] Men den lagrer for hver person man har gjennomført? Har ikke tid til å ta alle på en gang.
WangenPs3 Skrevet 2. februar 2006 Skrevet 2. februar 2006 Gamet lagres rett etter at du fullfører noe. som f.eks storymode med 1 person, Sparring med 1 person osv. Spartan åpner du ved å fullføre storymode med alle hovedfolkene.
xstian Skrevet 3. februar 2006 Skrevet 3. februar 2006 Forresten - noen som har funnet en oversikt over de "secret" achevements'a? Jeg vil ha gamerscooore
SteveVice Skrevet 3. februar 2006 Skrevet 3. februar 2006 Forresten - noen som har funnet en oversikt over de "secret" achevements'a? Jeg vil ha gamerscooore 5545650[/snapback] Her er alle sammen: http://forums.xbox360achievements.com/index.php?topic=430.0
Skogslik Skrevet 3. februar 2006 Skrevet 3. februar 2006 Det går ikkje ann og klare Storymode med di folka du lukker opp? :S Eg lukket op han som heter Ein i går, men kan ikkje velge han i Storymode :S
WangenPs3 Skrevet 3. februar 2006 Skrevet 3. februar 2006 Nemlig..... Eneste "unlockable character" du kan bruke i story mode er helena. Men de du låser opp kan du bruke i Time attack, survival etc.
.AN.XVIII.IV:. Skrevet 4. februar 2006 Skrevet 4. februar 2006 er Spartan en character du kan begynne å spille med engang eller må du komme gjennom noe får å få ham?
WangenPs3 Skrevet 4. februar 2006 Skrevet 4. februar 2006 du får henne ved å fullføre story med alle personene inkl. Helena
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå