Gå til innhold

Skal kjøpe D600E, men i hvilken butikk?


Jarek

Anbefalte innlegg

Skrevet (endret)

Hei,

 

har kommet til at jeg skal kjøpe meg en Samsung D600E, men hvilken butikk er det lurest å handle fra? Da tenker jeg mest på service i ettertid - om noe skulle skjære seg med mobilen. Expert og Elkjøp er utelukket. Hvordan er det med Telehuset? Noen gode/dårlige erfaringer? Andre butikker som kan anbefales? (Tror ikke jeg kjøper fra nettbutikk - grunnet frakt, og andre utgifter)

 

Takker for svar :thumbup:

 

-Jar

Endret av Jarek
Videoannonse
Annonse
Skrevet
Har abonnement hos Chess (kontant), så ulåst.

 

-Jar

5524240[/snapback]

Hmmm... Vet at Telebutikken-kjeden får inn D600E låst om ikke så lenge... til god pris. Telehuset får også inn i forbindelse med OL, men da Telenor-låst. Tror du vil slite med å finne ulåste D600E'er i vanlige butikker en stund framover. Så hvis du skal ha en ulåst en og ikke vil kjøpe på nett, bør du nok handle raskt :-)

 

-snubbel

Skrevet (endret)

Får D600 til 999.- med binding til Fri120 i Expert og Expert Bonus butikker fra og med neste torsdag, Telenor låst telefon self. Definitivt den beste prisen jeg vet om på den tlf. Jogg og kjøp?

Endret av Killer

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive
×
×
  • Opprett ny...