Faber Skrevet 21. oktober 2005 Skrevet 21. oktober 2005 Er det flere enn meg som har opplevd at de nye realms'a lagger sinnsykt, og disconnecter veeldig ofte? eller er det bare på min server, Laughing skull.. ikke noe iveien med internettn min ivertfall..
holst84 Skrevet 21. oktober 2005 Skrevet 21. oktober 2005 Ja her og. Syns faktisk at det har blitt MYE verre etter migration. (Spiller på Broken Blade)
Faber Skrevet 21. oktober 2005 Forfatter Skrevet 21. oktober 2005 Nå kommer jeg faktisk ikke innpå servern i det hele tatt.. får ikke logga inn www.wow-europe.com funker heller ikke!! aaarg blir tullete var jo midt i sm
dim3 Skrevet 21. oktober 2005 Skrevet 21. oktober 2005 ikke jeg heller.. også nå som jeg endelig har tid til å spille igjen! Satt i går å kødda med å få kjøpt spille tid. og fikk beskjed om at jeg måtte vente til i dag, fikk kjøpt tid i dag morges, spillte i 5 min også klikka det.. nå kommer jeg ikke inn lenger.. er over 2 måneder siden jeg har kunnet spille det! jeg vil spille!!
Lillelord Skrevet 21. oktober 2005 Skrevet 21. oktober 2005 Jeg har også merket at det har blitt mye lag de siste dagene. Spiller på Haumarush og det virker som det er spesielt ille i instancene. De hadde vel en 4 timers ekstra maintenance for noen dager siden, uten at det virker som om det hjalp veldig. Jeg har også noen chr på Arathor, og det virker ikke som om det er noe problem der. Ellers kan jeg vel minne om https://www.diskusjon.no/index.php?showtopic=394004 for generel server jamring. Som dere ser av postene der har Telenor problemer med en router i dag, og det er derfor mange ikke kommer inn...
ArchEnemY Skrevet 21. oktober 2005 Skrevet 21. oktober 2005 Hvis du har fulgt med på wow-europe.com den siste uka, så ville du sett at de har hatt masse problemer med de nye serverene i det siste. Derfor vi hadde så lang downtime på onsdag.
Jørgen Sørheim Skrevet 21. oktober 2005 Skrevet 21. oktober 2005 Ellers kan jeg vel minne om https://www.diskusjon.no/index.php?showtopic=394004 for generel server jamring. Som dere ser av postene der har Telenor problemer med en router i dag, og det er derfor mange ikke kommer inn... 5037910[/snapback] Nemlig. Fortsett der.
Anbefalte innlegg