slaraffen Skrevet 19. september 2005 Skrevet 19. september 2005 harnettopp lastet ned Avant og prøvd den litt . hadde lurt på å bruke den på enmaskin for en venn som ikke likte Opera og problem med IE Noen som har noen synspunkter for og imot Avant ? Takknemlig for feedback
RattleBattle Skrevet 19. september 2005 Skrevet 19. september 2005 Har han problem med IE, får han nok også problem med Avant. Avant er egentlig bare IE med ekstra GUI og tillagte funksjoner.
snkupo Skrevet 20. september 2005 Skrevet 20. september 2005 harnettopp lastet ned Avant og prøvd den litt . hadde lurt på å bruke den på enmaskin for en venn som ikke likte Opera og problem med IE Noen som har noen synspunkter for og imot Avant ? Takknemlig for feedback La han prøve Firefox.
slaraffen Skrevet 20. september 2005 Forfatter Skrevet 20. september 2005 Ja det lurte jeg på - har prøvd den selv og likte den
snkupo Skrevet 27. september 2005 Skrevet 27. september 2005 Firefox er konge Hvis man har Adblock og Filterset G - ja .
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå