Frijazz Skrevet 5. september 2005 Skrevet 5. september 2005 Som eier av sokkel 754 er det ikke allverdens med oppgraderingsmuligheter, men Turion viser seg å være en god cpu. Har noen erfaringer med klokking av Turion? Jeg har lest enkelte tester, men det har vist seg at spesielt de tidligere utgavene klokker dårlig. Nå har jeg en 3700+@2,5GHz, og før jeg vurderer kjøp av en Turion prøver jeg å finne ut om en klokket Turion vil yte bedre enn den 3700+ jeg har nå.
staljin Skrevet 15. september 2005 Skrevet 15. september 2005 Hei, Jeg er også interessert i dette, men jeg klarer ikke å finne så mye info om dette på nettet. Er det noen som kna hjelpe med noen linker? Takker. Staljin
Frijazz Skrevet 16. september 2005 Forfatter Skrevet 16. september 2005 Prossessoren er nok litt fersk enda desverre. Men jeg er meget interessert om det viser seg at den klokker greit opp til 2,5-2,6GHz.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå