Ni kon Skrevet 2. september 2005 Skrevet 2. september 2005 Hei alle sammen. Har kommet over et mystisk problem som jeg håper dere kan hjelpe meg med. På jobben er jeg dessverre nødt til å bruke IE. Men privat kan jeg benytte meg av det jeg vil, ergo firefox og opera. Men her er problemet. Jeg har en blogg og der har enkelte problemer med å se bildene mine. Dette berører kun de som har IE. Min blogg: http://loverdog.blogspot.com/ Jeg bruker altså bloggspot og linker til www.flicker.com. Er det slik at flicker ikke godtar hotlinking på sine sider? Men så får jeg høre at noen med IE får disse opp? Skjønner ingen ting jeg. Kan noen forklare meg hvorfor noen får bildene opp, mens andre ikke?
Propaganda Skrevet 2. september 2005 Skrevet 2. september 2005 Eneste jeg har hørt er at man må sette opp siden sin for både IE bruker,og FF brukere,siden det er forskjeller. Hvordan man gjør dette er jeg ikke sikker på.
Legion Skrevet 2. september 2005 Skrevet 2. september 2005 trolig Privacy setting hos IE. firefox bruker ikke disse....såeh. trolig har de som ikke ser bildene satt en streng setting, har blokkert for flicker og/eller de har 3. parts programvare som blander seg inn (spekulasjon fra min side) forsøk å sette blogurl'en som godtatt/allowed site...spekulerer igjen, siden jeg ikke hadde noe problem med IE.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå