krest Skrevet 17. august 2005 Skrevet 17. august 2005 ja, tenkte jeg skulle kvine litt her, om at dere som har planer om å skaffe dere windows 64 og har en AMD 64 prosessor. bør vurdere om dere skal skaffe dere win64 inntill videre, ettersom der er en bug i steam! det som skjer er at etter en viss tid med gaming hopper steam.exe eller hl.exe prosessen opp i 100%!
krest Skrevet 17. august 2005 Forfatter Skrevet 17. august 2005 HAHA!!!! hvis man setter ned grafikken på medium eller lavere unngår man denne klikken.. , men seff før denne bugen fixes ASAP!!
Bjoern- Skrevet 17. august 2005 Skrevet 17. august 2005 Hvem trenger god grafikk? FPS er Alfa og omega (Yeah Right) Kanskje en ide å si fra til VALVE, isteden for HW?
krest Skrevet 18. august 2005 Forfatter Skrevet 18. august 2005 Hvem trenger god grafikk? FPS er Alfa og omega (Yeah Right) Kanskje en ide å si fra til VALVE, isteden for HW? vel det kvines kraftig på valves forum for tiden , MEN seff er det ikke hver gang det funker selv om jeg har skrudd ned grafikken
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå