Ulf Isaksen Skrevet 17. august 2005 Skrevet 17. august 2005 Har en shaman på The Maelstrom. I går døa eg når eg var nedi den gruva som ligger i ogrimmar. Når jeg sprang tilbake til liket sluknet pcen av en eller annen grunn. Når eg logga på igjen prøvde jeg å gå inn i instancen (eller hva det heter) men da havnet jeg tilbake på gravplassen. Nå ser jeg shamanen min som død og kan ikke gjøre noe ting. finnes ikke noe corpse å gå tilbake til så eg kan ikke bli levende igjen. Når andre ser shamanen min ser han helt normal ut og de snakker til meg som alt skal være normalt Vet dere hva eg kan gjøre eller hvordan eg får tak i en som kan ordne det? mvh Vinskvetten
Ulf Isaksen Skrevet 17. august 2005 Forfatter Skrevet 17. august 2005 Nå fant eg ut av det! Gikk ann å drukne så jeg døde en gang til mens jeg allerede var død!. da kom det opp en spirithealer mens jeg var på gravplassen
John Keats Skrevet 17. august 2005 Skrevet 17. august 2005 ja det er en slags mellomting mellom død og levende
dimdal Skrevet 17. august 2005 Skrevet 17. august 2005 (endret) ja det er en slags mellomting mellom død og levende Undead? Edit: Trådstarter: Dette har skjedd med meg og, men jeg varsla GM om dette. (venta 3 timer på svar) Endret 17. august 2005 av dimdal
Ulf Isaksen Skrevet 17. august 2005 Forfatter Skrevet 17. august 2005 ja det er en slags mellomting mellom død og levende Undead? Edit: Trådstarter: Dette har skjedd med meg og, men jeg varsla GM om dette. (venta 3 timer på svar) Godt det går an å fårtsette å dø da. men hvordan kontakter man gm?
Gjest Slettet+1242 Skrevet 18. august 2005 Skrevet 18. august 2005 Litt OT, sorry, men skjekk det navnet på topicen!
Kyppre Skrevet 18. august 2005 Skrevet 18. august 2005 Dette skjedde med en i guilden min også, han var død, fant ikke liket sitt. Spirit Healerne var ikke der. Enkelte andre personer så han som levende, mens han selv var "død". Han sendte en ticket til GM, men fikk ikke svar. Han svømte langt ut i vannet og fikk sånn "Fatigue" og "døde" på nytt, så funka det fint!
Ulf Isaksen Skrevet 18. august 2005 Forfatter Skrevet 18. august 2005 Litt OT, sorry, men skjekk det navnet på topicen! Var på innpuls :!:
Tbau5 Skrevet 18. august 2005 Skrevet 18. august 2005 Takk for hjelpen, akkurat det samme skjedde med alten min i går.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå