Flurry Skrevet 14. mai 2005 Skrevet 14. mai 2005 Heisann igjen ! Jeg holdersom sagt på med en personlige hjemmeside, og har litt problemer med den nye layouten akkurat nå. Dette er nok det siste problemet jeg vil ha, hvis noen greier å hjelpe meg med det da. Problemet nå er at jeg har en footer på siden. Det er en enkel div uten noe innhold. På siden(body) har jeg litt margin-bottom (8px tror jeg). Footer diven er i wrapper diven da. Og footer diven skal såklart ligge _helt_ nederst i wrapper diven. Problemet er da at jeg bruker faux colums, og at wrapper diven har 100% høyde, så jeg kan ikke bruke float til å få den helt nederst. Så jeg trenger litt hjelp til å fikse dette da. URL: http://annaxia.net/1/ På forhånd takk !
Flurry Skrevet 14. mai 2005 Forfatter Skrevet 14. mai 2005 Problemet er fikset, men jeg har et nytt et nå. Når innholdsdiven får en del innhold, følger ikk wrapper diven etter, og footerdiven stiller seg ikke helt nederst. URL: http://fefas.abstract.no/frank/
Flurry Skrevet 15. mai 2005 Forfatter Skrevet 15. mai 2005 Ingen som vet ? Sliter noe sinnsykt med dette . Url'en er http://frank.annaxia.net/
Jakob K Skrevet 15. mai 2005 Skrevet 15. mai 2005 Om jeg skjønte problemet ditt riktig, tror jeg ikke det oppstår i Opera v8.0. Se vedlagt skjermdump.
_Paulsen_ Skrevet 15. mai 2005 Skrevet 15. mai 2005 Ingen som vet ? Sliter noe sinnsykt med dette . Url'en er http://frank.annaxia.net/ Kan ikke si at jeg ser noe problem på denne angitte siden jeg men... Hva med et lite skjermbilde av det aktuelle problemet?
Gronz Skrevet 15. mai 2005 Skrevet 15. mai 2005 Hva med et lite skjermbilde av det aktuelle problemet? vvv
Gronz Skrevet 15. mai 2005 Skrevet 15. mai 2005 Om jeg skjønte problemet ditt riktig, tror jeg ikke det oppstår i Opera v8.0. Se vedlagt skjermdump. Det er sikkert fordi du har høy oppløsning. Siden ser nemlig helt fin ut her hvis jeg slår på fullskjermodus eller øker oppløsningen.
Jakob K Skrevet 15. mai 2005 Skrevet 15. mai 2005 Om jeg skjønte problemet ditt riktig, tror jeg ikke det oppstår i Opera v8.0. Se vedlagt skjermdump. Det er sikkert fordi du har høy oppløsning. Siden ser nemlig helt fin ut her hvis jeg slår på fullskjermodus eller øker oppløsningen. Jepp, når jeg forminsket vinduet så jeg det òg.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå