Konte_Karave Skrevet 10. juli 2002 Skrevet 10. juli 2002 Hai! Jeg er tenkt på å kjøpe et skjermkort, men så har jeg den ulempen at jeg ikke har en agp-slot :sad:. Så jeg lurte dermed på om noen vet om et godt pci-skjermkort til en respektabel pris (evt. link)? Jeg kan ikke bruke mer enn rundt 1000kr. Tenker litt på gforce mx-400 og i den banen. kom med forslag! takk takk!
Seraphim Skrevet 10. juli 2002 Skrevet 10. juli 2002 hmm... Tviler på at det finnes noe mer kraftigere en Geforce 2 mx. Kyro II skal visst være ganske god ytelsesmessig, men de er ikke særlig framtidsrettet (som mx korta heller ikke er :smile: ) .. Men hvis du bruker pc'n mye til spilling og slikt, så vil jeg heller anbefale deg til å spare de 1000 kronene og heller spare til en ny pc:) For et PCI kort med gf2mx ytelse vil neppe holde lenge:) gf2mx korta ligger vel på rundt 800-900 kr.
pegg Skrevet 10. juli 2002 Skrevet 10. juli 2002 dette er det beste du kan få til å bruke i pci porten. koster 920kr
Konte_Karave Skrevet 12. juli 2002 Forfatter Skrevet 12. juli 2002 jeg kommer nok til å satse på et sånt gf4 mx kort... takk for hjelpen! :smile:
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå