XanderX Skrevet 3. mai 2005 Skrevet 3. mai 2005 (endret) Når jeg går inn på msn 7.0 så logger den seg på, så kommer d at jeg har så så mange mailer, men når jeg går inn så står det ennå logger inn. Jeg lurer bra på hva som er feil. Jeg har avinstallert msn og installert det flere ganger, men det vil ikke gå. Endret 3. mai 2005 av XanderX
Marvil Skrevet 3. mai 2005 Skrevet 3. mai 2005 Har du restartet maskinen mellom avinnstallasjonene..? Fungerer det om du prøver å legge inn en eldre MSN-versjon..?
Dahl Skrevet 3. mai 2005 Skrevet 3. mai 2005 Når jeg går inn på msn 7.0 så logger den seg på, så kommer d at jeg har så så mange mailer, men når jeg går inn så står det ennå logger inn. Kan du forklare litt mer?
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå