tørrfisk Skrevet 27. februar 2005 Skrevet 27. februar 2005 Leste en stund tilbake at det var en innebygd video-prossessor på 6800-serien og den var den første av sitt slag osv, husker ikke hva det het. Er det noen som kan si hva det er for noe å hva den gjør? Kan man bruke den til å rendre i videoredigering? Eller er jeg helt på jordet? (sannsynligvis )
Gjest Slettet-nQdjz0 Skrevet 27. februar 2005 Skrevet 27. februar 2005 Var det ikke heller at den innebygde video decoderen eller hva den kalles hadde en bug?
Brusfantomet Skrevet 27. februar 2005 Skrevet 27. februar 2005 denne "videoprosesoren" i 6800 heter noe sånt som "pure video" og den skal (vistnokk) hjelpe til med avspilling og videoredigereing i mpge og mpge 2, desvere viste det seg i ettertid at det var en hardware feil i gpuen, dette førte til at fungsjonen bare funker sån halveis. Men, i 6600 serien (som er nyere) er feilen fiksa og der funker det, men du må laste ned og betale 30 $ eller noe for og få bruke denne funksjonen.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå