Skrollan Skrevet 9. februar 2005 Skrevet 9. februar 2005 (endret) Har et stk psu 235W strømfors. med 20 pins kontakt, 5x4pins, 2xliten 4pins... skal også selge en cd brennervet dog ikke så mye om denne annent en at den er fra november 2001... hvor mye kan jeg få for dette??? takker for alle svar Edit: har også en dvd spiller som jeg heller ikke vet så mye om... Edit2: *fjernet p.g.a salg* Edit3: har også en helt grei floppy hva kan jeg få for den??? Unskyld alt jeg glemte Endret 9. februar 2005 av ^Th0mas^
apwr Skrevet 9. februar 2005 Skrevet 9. februar 2005 Ville personlig ikke gitt et rødt øre! Hva med å være hyggelig å gi det bort helt gratis?
Skrollan Skrevet 9. februar 2005 Forfatter Skrevet 9. februar 2005 Ta deg en ekstrajobb.. hakke tid pcen tar all min tid nei da... det er ingen arbeidgiver i området som vil ha meg har nå også funnet frem et skjermkort... det er et rage 128 pro ATI... hvor mye kan jeg få for dette???
klb Skrevet 9. februar 2005 Skrevet 9. februar 2005 Bare glem å få solgt dette, ingen som vil ha det. Hvis noen alikevel vil ha det er de i allefall ikke villige til å gi noe for det..
Skrollan Skrevet 9. februar 2005 Forfatter Skrevet 9. februar 2005 hadde nå håpa å få litt for det da...
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå