Rubex Skrevet 19. desember 2004 Skrevet 19. desember 2004 Hei Når jeg prøver å koble meg til en irc server, får jeg følgende melding: No more connections allowed in your connection class Hvorfor skjer det? Er det noen spesiell grunn? Løsning? Takker for svar
Gronz Skrevet 19. desember 2004 Skrevet 19. desember 2004 Rett og slett bruk en annen server. Den feilmeldingen betyr at serveren er overbelastet. Hvilket nettverk prøver du å koble deg til?
Rubex Skrevet 19. desember 2004 Forfatter Skrevet 19. desember 2004 Det var efnet, men det fungerer nå... instllerte mirc på nytt. En ting til som jeg egentlig bare kan spørre om med det samme... Når jeg er inne på en kanal, og skal jeg la den stå på over natten slik at jeg slipper å logge inn neste morgen, så logger den automatisk av i løpet av natten. Er det noen måte å forhindre det på?
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå