^CeRa Skrevet 11. november 2004 Skrevet 11. november 2004 jeg har problemer med min pc! jeg er ganske ny i gamet . det som er problemet er at når jeg skrur på pc`n blir sjermen stående i såkalt "power save mode" nog den forblir helt svart. jeg har prøvd å restarte biosen. Jeg har et asus a7n8x-e deluxe hovedkort. noen forslag på hva jag bør gjøre?
Joggi Skrevet 11. november 2004 Skrevet 11. november 2004 gå på skjermegenskaper og still inn dette på skjermbeskytter--> power/strøm
ZephyroX Skrevet 11. november 2004 Skrevet 11. november 2004 problemet var vel at han ikke kommer inn til wiindows.... få du opp bios bilde ? nytter av og til å ha kontakten til skjermen utav datamaskinen mens du skruer på pc'en for deretter å ta den i når du vet windows begynner å bli ferdig loadet.
^CeRa Skrevet 11. november 2004 Forfatter Skrevet 11. november 2004 Tusen takk for hjelpen... jeg har fått det til å fungere nå
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå