Gå til innhold

Stealh mod


Anbefalte innlegg

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Det eneste du gjør er at du skrur fast CDRom'ene litt lenger bak enn vanlig, så de står bak drivebay'ene - Disse klipper du av hukene på sidene, og limer direkte på fronten av CD Spillerne.. Det eneste er at du må ejecte dem innenifra windos/linux, dersom du ikke mekker en liten knapp for å gjøre dette på utsiden.

Skrevet

Joa, men det kan være litt vrient, derfor jeg sa lage en "knapp" eller ha noe på andre sida som trykker såvidt mot baycoveret liksom, så det bare er å trykke.

  • 2 uker senere...
Skrevet

Jeg lagde stealth mod på maskina mi, det ble bra. Jeg limte fast to legoklosser på cd-rom skuffen og to på det dekselet som kom med casen, enkelt å ta av og på.

Hadde et problem der dekselet klemte seg fast å cd-romen skurra, men det gikk over etter noen ganger ut og inn :smile:

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive
×
×
  • Opprett ny...