Gå til innhold

q-pad gamer xxl


Anbefalte innlegg

Skrevet

noeen her som har testet q.pad gamer xxl? er det en god musematte?

har lest endel tester og der får den god kritikk men stoler ikke helt på sånne tester, er så forskjellig fra test til test ;)

Videoannonse
Annonse
Skrevet (endret)

hmm, kan vel det, men ville høre om det er noen her som hadde testet den.

btw: har en steelpad 4s og den blir møkkete hele tiden, og da begyner musa å "hakke" har sikkert vasket den 200 ganger på et halv år :cry: hvordan er det med q-pad og møkk?

Endret av _Mag_
Skrevet
hmm, kan vel det, men ville høre om det er noen her som hadde testet den.

btw: har en steelpad 4s og den blir møkete hele tiden, har sikkert vasket den 200 ganger på et halv år :cry: hvordan er det med q-pad og møkk?

Merker ikke noe møkk jeg... Det er også bra at "Mouse Skatez" ikke blir så fort slitt fordi den er laget av naturgummi :thumbup:

Skrevet
høres fint ut :) men hvordan er egentlig overflaten på den? har du den tykke 4mm eller den tynne 1mm?

Den tykke... Eneste forskjell er at den "tykke" er mjuk og den andre er hard, overflaten er lik :)

Skrevet
Er ikke overflaten i vevd stoff av et eller annet slag?!

 

K :w00t:

Mulig det, vanskelig å se siden det er så sinnsykt "tett". Uansett blir den ikke skitten og den er superglatt!

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive
×
×
  • Opprett ny...