ArmenMinAU Skrevet 31. august 2004 Skrevet 31. august 2004 Morn morn Hvordan ialledager kan jeg skifte på kontrollene i disse spillene? Skulle gjerne bytta ut andre-knappen på musa med en tastatur-tast
Umbra Skrevet 31. august 2004 Skrevet 31. august 2004 Så vidt jeg vet er Warcraft III det eneste RTS spillet til Blizzard som støtter endring av kontrollene. Er ikke sikker på om det som du ønsker er mulig, men du får sjekke det ut. Informasjon finner du i mappen til spillet.
ArmenMinAU Skrevet 31. august 2004 Forfatter Skrevet 31. august 2004 Hmm...jeg fant det visst ikke ut Noen som vet hvordan?
Balle Klorin Skrevet 31. august 2004 Skrevet 31. august 2004 prøvde en program som lot meg skifte hotkeys til wc3, men fikk en del problmer med det. Tror jeg bytta til keyer som allerede var i bruk, var mye kluss, så ga opp det der. Men skjønner ikke helt hvorfor du vil endre mouse2 av alle knapper
ArmenMinAU Skrevet 31. august 2004 Forfatter Skrevet 31. august 2004 Fordi jeg har bare en knapp på musa
ArmenMinAU Skrevet 31. august 2004 Forfatter Skrevet 31. august 2004 Er det en knapp jeg kan bruke istedenfor den andre muse-tasten da?
vaskiZ Skrevet 1. september 2004 Skrevet 1. september 2004 Key-Craft lar deg skifte hot-keys til wc3. Lettere enn å begynne å styre i Customkeys.txt eller hva den enn heter.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå