Gå til innhold

Ny bærbar, billig og støysvak


enrax

Anbefalte innlegg

Skrevet

Hei!

 

Lurer på om det er Centrino som utvikler minst varme, med andre ord denne som er mest støysvak?

 

En ønsker en billig maskin, trenger ikke å være no fancy maskin. Skal bare brukes på internett og skole. Altså: Billig og støysvak

 

Såg på denne fra dell. Ønsker helst forslag fra dell:

 

http://commerce.euro.dell.com/dellstore/co...nspn_510m_2&v=d

 

Hvordan er støynivået med denne?

 

Haster :D

 

Takker :w00t:

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Hvorfor kjøpe en dyr pc fra whitebox når han trenger en billig pc som han kan få tak i fra Dell? Dessuten skal han bare bruke den til skole og internet. Da er den fra Dell et bra kjøp for han, og han ville ha forslag fra Dell.

Skrevet

jeg har en dell 500m, har hatt litt problemer med harddisken som har sletta en mappe fra skrivebordet og så gikk den varm en gang så jeg måtte legge inn windows på nytt, men eller en bra maskin..

 

den har aldri bråka no spess. når jeg er på lan har jeg den på når vi sover og ingen som klager noe dagen etter :D og sover med den på til vanlig også.. 500m (når den var på markedet) kosta vel 7800 uten moms og frakt.. så den er vel ikke så veldig dyr 510m? (orka ikke å sjekke prisen) :yes:

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...