svalbard Skrevet 9. august 2004 Skrevet 9. august 2004 Hei. Har bestilt MSI K8N Neo Platinum og ble litt beskymret over at på internettsidene til MSI står det dette: Er det noen som bruker 3x DDR 400, som kan motbevise det som står der. Her er direkte link til spec på hovedkortet.
JonV Skrevet 9. august 2004 Skrevet 9. august 2004 Det den sier er jo at det kun er plass til 2GB med DDR400 minne. Med andre ord du kan ha en brikke på 1GB og 2 på 512Mb.
svalbard Skrevet 9. august 2004 Forfatter Skrevet 9. august 2004 Det den sier er jo at det kun er plass til 2GB med DDR400 minne. Med andre ord du kan ha en brikke på 1GB og 2 på 512Mb. Ok. Jeg trodde kanskje at det var det samme som på nForce2 hovedkortene. At du kunne kunn bruke 2 minneslot hvis du brukte DDR400.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå