muffins Skrevet 15. januar 2004 Skrevet 15. januar 2004 Jeg får ikke motatt delmeldinger sendt fra nett på min SE z600. Får bare den første delmeldinga og ingen ting etter det. Noen som vet hva jeg kan gjøre?! Veldig irriterenes.
MissAngel Skrevet 16. januar 2004 Skrevet 16. januar 2004 har du vært i kontakt med SE support??? kan være lurt å ringe dem å høre... nr til kundeservicen deres er 815 00 840
Amnio Skrevet 16. januar 2004 Skrevet 16. januar 2004 Det kan jo også være folk som tuller med deg da, f. eks: send ei melding som er markert som nummer en av to så vil særlig Nokia telefoner gå å henge seg helt til den får del 2, og siden del 2 aldri ble sendt er jo det litt synd... (skru av og på telefonen hvis du blir utsatt for eksemplet ovenfor)
muffins Skrevet 16. januar 2004 Forfatter Skrevet 16. januar 2004 Har fått meldingene fra en venn av meg, og vet at han har sendt fler enn en delmelding. Også stopper det opp midt i en melding, så det er nok ikke noe tøys. : p Men er det ikke sånn at hvis du f.eks har slått av mobilen og du får meldinger, så ligger de i mldserveren eller noe til du slår på mobilen. Vil disse meldingene også gjøre det? Og at jeg vil få de etterhvert?
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå