Marman Skrevet 2. desember 2003 Skrevet 2. desember 2003 Stor vifte.... blåser lufta inn i kabinettet... dette er sikkert et KJEMPETÅPELIG spørsmål..men jeg må være 100% sikker... en strømforsyning med 12cm vifte, det må da gå an å snu den slik at den blåser lufta ut av kabinettet? Hvis jeg bare borer hull i kabinettet (plexiglass) må d da gå an å snu den?
Spaz Skrevet 2. desember 2003 Skrevet 2. desember 2003 Hvilken strømforsyning har du? Har aldri hørt om en strømforsyning som blåser luft inn i kabinettet.
snole Skrevet 2. desember 2003 Skrevet 2. desember 2003 Åpne strømforsyningen, og snu viften fysisk. Jeg var en gang borti en Compaq ferdigpakke-sak, der det var en AMD K-6 eller no i maskinen. CPU'en hadde bare kjøleribbe, og PSU'en dro luft fra utsiden og blåste den oppvarmede luften ned på CPU'ens kjøleribbe. LOL...... Maskinen var ustabil som bare f..... Det løste seg da jeg snudde PSU-vifta, og monterte på en kjøler m/vifte på CPU'en.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå