Pande Skrevet 13. september 2016 Skrevet 13. september 2016 Eric Andersen - The Songpoet Bildet er fjernet.
Gjest Slettet+0987123 Skrevet 13. september 2016 Skrevet 13. september 2016 Nydelig portrett , med stilig lys som danner konturen rund artisten ,flott komponert og et absolutt must i s/hv. Det er ikke ofte man kan "høre" musikken ved å se bilder men her er det sånn for meg . Du har gjort en flott jobb med denne serien - all ære til deg Pål . Mvh Alec
Ragnar Skj Skrevet 13. september 2016 Skrevet 13. september 2016 Gnistrende god serie med forkjærlighet for V1 og V3. Må bare se og forhåpentligvis lære. Mvh Ragnar
Pande Skrevet 13. september 2016 Forfatter Skrevet 13. september 2016 Nydelig portrett , med stilig lys som danner konturen rund artisten ,flott komponert og et absolutt must i s/hv. Det er ikke ofte man kan "høre" musikken ved å se bilder men her er det sånn for meg . Du har gjort en flott jobb med denne serien - all ære til deg Pål . Mvh Alec Takker for veldig fin kommentar Alec:-) Setter pris på den, særlig siden det kommer fra en musikkelsker.
Pande Skrevet 13. september 2016 Forfatter Skrevet 13. september 2016 Gnistrende god serie med forkjærlighet for V1 og V3. Må bare se og forhåpentligvis lære. Mvh Ragnar Takker for veldig fin kommentar Ragnar:-) Har en følelse av at du også er glad i musikk, og da særlig fra "de gamle helter". Så da er vi nok i samme båt. Når det gjelder å lære, så må en bare tørre og prøve seg, og selv har jeg nok et stykke igjen. men moro er det, og så prøver en jo og finne sin egen stil....
Fotoskrulla Skrevet 14. september 2016 Skrevet 14. september 2016 Flotte bilder, ikke skjønner jeg hvordan du får det til! Da tenker eg spesielt på at du får alt rundt artistene svart, gjør du det i etterarbeidet?
Pande Skrevet 14. september 2016 Forfatter Skrevet 14. september 2016 Flotte bilder, ikke skjønner jeg hvordan du får det til! Da tenker eg spesielt på at du får alt rundt artistene svart, gjør du det i etterarbeidet? Takker så mye Skrulla:-) Hvordan jeg gjør det...Må bare se litt mørkt på tingene....Neida, det er å dra i kontraster på litt undereksponerte bilder, og litt metning i sortnivå. I tillegg ser jeg litt på metning av farger. Ikke alltid en får gode resultater, men her ble det greit:-)
Roar Kneppen Skrevet 14. september 2016 Skrevet 14. september 2016 Nok et supert konsertportrett. Roar
Pande Skrevet 15. september 2016 Forfatter Skrevet 15. september 2016 Nok et supert konsertportrett. Roar Takker Kneppen:-)
Anbefalte innlegg