Aslakhv Skrevet 2. april 2016 Skrevet 2. april 2016 Hei, er ute etter anbefalinger til ny bærbar gaming pc som også skal brukes til diverse tegning. (Ingeniørskole) Planlegger bruke mellom 15-20K, Har sett på P651 frå Multicom, MSI og Asus ROG modeller. Noen meninger?
lazyjacket Skrevet 2. april 2016 Skrevet 2. april 2016 (endret) Hvis du har tittet på denne http://www.multicom.no/multicom-kunshan-p651r-killer-156/cat-p/c1000042/p10631879, så vil jeg si at denne gir mest for pengene. Samt at du slipper hydebryet som følger med 4K skjermer og Windows. Ville nok ha kjøpt med litt mer RAM mens du først var i gang, står at denne har totalt 4 slots, hvor det er nå er 2 stk i bruk. Så her kan du enkelt oppgradere. Husk at Win10 lisens ikke følger med, men det kan du kjøpe billig her: http://www.kinguin.net/category/19429/windows-10-professional-oem-key/ Her finner du Windows 10 ISO https://www.microsoft.com/nb-no/software-download/windows10 Endret 2. april 2016 av lazyjacket
toygard Skrevet 5. april 2016 Skrevet 5. april 2016 Husk at Win10 lisens ikke følger med, men det kan du kjøpe billig her: http://www.kinguin.net/category/19429/windows-10-professional-oem-key/ Er den siden til å stole på? De prisene virker for gode til å være sann.
lazyjacket Skrevet 5. april 2016 Skrevet 5. april 2016 Det er den, fikk først nyss om den fra Pauls Hardware (youtuber) Kjøpt et par lisenser selv også, går som smurt.
toygard Skrevet 6. april 2016 Skrevet 6. april 2016 (endret) Ok, da er det vel verdt et forsøk. Får bare håpe det varer, leser mye om at de lisensene kan slutte å virke etterhvert. Og for å holde oss on topic, så er jeg enig i at multicom's bærbare virker som gode kjøp, har bestilt en selv. Endret 6. april 2016 av toygard
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå