Gå til innhold

Uvær forut


Anbefalte innlegg

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Her er det nok situasjonen med det lille lyset mot Fredrikshavnfergen og det truende mørket som blir bidraget her, og det holder i massevis. I slike situasjoner kommer teknisk kvalitet i bakgrunn og betyr ikke så mye etter min oppfatning.

 

Vennlig hilsen Ragnar

Skrevet

Litt støyfjerner på det værste etter å ha isolert det er vil ikke all verden. Men i dette tilfellet er det vel ikke nødvendig heller for det kan godt gå for å være regn hvis man har litt velvilje.

Båten er jo fint plassert i flata. hvorvidt det hadde vært mulig å isolere den og skjerpe den ytterligere for å få ut detaljene enda bedre står vel og faller med hvor mye arbeid man synes det er verdt å legge i et slikt bilde om det ikke bare er for trening skyld.

Egentlig funker jo bildet OK som det gjør - det er bare meg som har for vane å veie litt for og imot.

 

Roar

Gjest
Dette emnet er stengt for flere svar.
  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive
×
×
  • Opprett ny...