Gå til innhold

Uten tittel


Anbefalte innlegg

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Sitter og lurer på hva dette er for noe. Det er det lille mystikkens skjær som først og fremst gjør dette severdig.

 

Vennlig hilsen Ragnar

 

Hehe! Det var derfor jeg ikke skrev noe om hva det er, noen vet det nok tenker jeg! Vi venter litt og ser om noen har et godt forslag ;)

Gjest member-296438
Skrevet

Gamle gode plater med hakk i .......

Lurer på hva detter du ikke kan? Synes dette er et flott detalj foto, flott komponert og med fint lys. Gøy og se at du tør prøve nye ting. Det bør vi alle gjøre innimellom, før vi blir låst helt fast i gamle vaner.

En riktig god og kreativ helg til deg:-)

Gjest Slettet+0987123
Skrevet

Hei Helene !

Stilig bilde av en snurrende vinylplate (lp) med en påmontert platestrammer som skulle holde lp'en fast mot platetallerkenen og at det da ble bedre lydkvalitet.

Mindre uønsket ressonans var hensikten.

Har og bruker selv noe lignende på platesplilleren

 

Vennlig hilsen

Alec

Skrevet

Heisann gutter! Tusen takk for alle hyggelige tilbakemeldinger i dag! Endelig kom det en som visste hva dette var...regner med at alle så at det var ei LP plate... Tingesten oppå er en puck, en platespillerpuck, den er relativt tung for å holde plata godt nedpå og for å unngå ressonans som nevnt her. Oppå toppen har den ei lita luftblære, sånn som på vatere, for å se at alt er beint. Ellers har vi ca 3m med stående vinylplater å kose oss med når jeg ikke er på fotosafari!

Skrevet

Herlig å utforske fotoverden ja. ble abstrakt dette. liker komposisjonen og fargetonene!

Hilsen Tove

 

Tusen takk Tove! Det er myyyye morsommere å fotografere enn å føre regnskap skjønner du..., det var det jeg egentlig skulle gjøre når jeg begynte på dette prosjektet...;)

Gjest
Dette emnet er stengt for flere svar.
  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive
×
×
  • Opprett ny...