Gå til innhold

kabinett med god plass


Anbefalte innlegg

Skrevet
hepp...

noen som har tips til et nytt kabinett ? :D

må være stor plass...!! veldig stor :o

helst ikke mer en 1000-2000 kr :)

skal ikke se fint ut eller noe sånt, bare et helt kjedelig kabiss :p
Videoannonse
Annonse
Skrevet

Chieftech har altfor lite plass innvendig, dette gjelder også bigtoweret! Skal du ha et tower med god plass ville jeg satasa på et Lian Li servertower, litt dyrt men utrolig god plass innvendig.

Skrevet

Enig i at lian li kabinettene er fine.. men etter min mening er de ikke verdt den nesten tredobble prisen.. Den prisen hadde lagt i bakhodet mitt hver eneste gang jeg skulle skjære i kabinettet..

 

Chieftech kabinettene er mye billigere og like store(lian li er dypere, chieftech høgre)..

Skrevet

Hvis du skal modde inn en Vapo i kabinettet så vil jeg så absolutt anbefale deg et Chieftech- eller et Lian-Li Fulltower. Begge har god plass (til Vapoen verd å merke! Den bør jo tross alt monteres i 4-5 5.25" brønner). De har også gode muligheter for å kunne blåse ut den varme lufta ut bak over PSU'en. Denne kan være å anbefale hvis du skulle ombestemme deg, og gå for Chieftech. Bare husk å blåse ut lufta bak, og ikke fremme slik det gjøres i Vapo kabinettene.

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...