Gå til innhold

nVidia nForce 420-D, looking juicy?


Gjest Slettet+1374861

Anbefalte innlegg

Gjest Slettet+1374861
Skrevet

http://www.hardware.fr/html/articles/lire....icle=381&page=5

 

testen er på fransk..men talla sier alt.

ser rimelig fett ut?

 

 

 

http://www.anandtech.com/chipsets/showdoc....html?i=1535&p=6

 

talla her sier noe helt anna?

 

--

 

Ser at KT266A går over nForce i nesten alle testene på høyere oppløsning og testene på den franske sia er jo i 640x480. Viser at nForce kanskje har en "flaskehals" på høyere oppløsninger?

 

_________________

viCtim.jpg

- you are the perfect drug

 

[ Denne Melding var redigert av: viCtim på 2001-10-19 22:13 ]

Videoannonse
Annonse
Skrevet

nForce vil sikkert bli mye bedre med bedre drivere, hvis de klarer å programmere hovedkort drivere like bra som skjermkort drivere! Jeg skal ikke oppgradere HK før om et års tid (har nettopp bestilt med T-bird 1,4GHz 200bus til mitt gamle abit kt7-raid HK) så da kanskje nForce er tingen?

Gjest Slettet+1374861
Skrevet

nVidia er jo syke på drivere. har ett helt team bare til å drive med drivere. klart dem blir bedre, men er det nokk? ;)

Skrevet

Det er ikke bare nVIDIA som har et eget driver team da.

ATi har også et. Og de har virkelig modnet i den siste tiden, spesielt med tanke på lanseringen av R8500 :smile:

Gjest Slettet+1374861
Skrevet

alle må jo ha noen som driver med driverne da, sprøsmålet er jo hvor gode de er til det ;)

*ta det som en rettelse på det jeg sa over*

Skrevet

siden det er deres første Hovedkort så kan man nesten ikke forvente at det slår alle andre på markedet som har årevis av erfaring?

 

Uansett så tror jeg det blir et godt kort, spesielt de som skal kjøpe ny pc, da tenker jeg på bra integrert lydkort, nettverkskort og en geforce2 inni der. Trenger bare CPU+harddisk+cd/dvd+kabinett+skjerm og man har en komplett pc.

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive
×
×
  • Opprett ny...