Pepsi Skrevet 11. oktober 2003 Skrevet 11. oktober 2003 Er det noen som vet om Nokia telefonene kan både sende og motta ringelyder, spill etc.? Har hørt at de ikke har en "fullverdig" MMS-støtte.... Takker for svar.
jaakko Skrevet 14. oktober 2003 Skrevet 14. oktober 2003 Med nokia-MMS kan du sende ett bilde med litt tekst. Thats it. Ta f.eks SE (som er best!!). Der kan du sende ringetoner, lydklipp, bilder og tekst. Og du kan sende stor sett så mange bilder du vil på en gang, eller ringetoner.
levlex Skrevet 14. oktober 2003 Skrevet 14. oktober 2003 Det kan du på Siemens og de neste Samsungene og. Er ikke helt rett at Nokia ikke i det hele tatt støtter skikkelig MMS, Series60 støtter det (7650 og 3650).
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå